TeknoPlatform & Teknolojinin Adresi

Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? 72863626

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeknoPlatform & Teknolojinin AdresiHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Mesaj Sayınız: 0

2 posters

Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ?

-BuRHan-
    -BuRHan-
    Administrator
    Administrator

Rep Gücü : 2147483647
    Rep Puanı : 51339

Canlılık :
    Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? Left_bar_bleue999 / 999999 / 999Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? Right_bar_bleue

Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? Empty Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ?

Mesaj tarafından -BuRHan- Çarş. Haz. 10, 2009 8:40 am

Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ?

Bu en çok yaşanan sorunlardan biri[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] forumdan çıkış yapamıyorum veya giriş yaptıgında beni hatırla dediğim halde hatırlamıyor sorusu.

Bunun sebebi ise cookies lerin temizlenmemesi[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] yapmanız gereken oldukca basit.

Her giridiginiz sitenin bazı bilgileri cookie diye tabir ettigimiz giriş yaptıgınız siteleri bilgisayarınız hatırlama amaçlı bilgi toplamasına verilen isimdir. Bu depo yoğun olarak temizlenmeden kullanıldıgında[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] cookieler arasında çakışma[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] alan dolumu[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] zarar gören cookieler gibi bir çok nedenden dolayı sadece Ozmena forumda değil[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] en basit örnek olarak hotmail bile mail adresinize girmenizi engellemesine sebep olacaktır.

Peki bunun için ne yapmalıyız sırası ile anlatıyorum.

Başlat'a basın >>> Bilgisayarınızın Denetim masasına girin >>> ardından açılan pencerede İNTERNET SEÇENEKLERİ adlı seçenegi tıklayın >>> karşınıza çıkan pencerede sırası ile şunları yapın.

* Dosya sil ( kutuyu işaretlemeden ) TAMAM
    * Dosya sil ( kutuyu işaretleyin şimdi ) TAMAM
    * Geçmişi Sil / TAMAM
    * Tanımlama Bilgisi Sil / TAMAM
    ** Sayfanın tutulacagı gün sayısı Max. 5 GÜN olmalı yani 5 Yazın. " Geçmişi sil in yanında ki seçenek "

Artık internettiniz daha hızlı ve sorunsuz bir hal almakla beraber[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sorunsuz sizi tanıma ve sitelerden çıkış gibi yaşadıgınız sorunları ortadan kaldıracaktır
    JixCocuqu
    JixCocuqu
    Forumun Usta Üyelerinden
    Forumun Usta Üyelerinden

Rep Gücü : 3002113
    Rep Puanı : 1830

Canlılık :
    Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? Left_bar_bleue150 / 999150 / 999Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? Right_bar_bleue

Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ? Empty Geri: Forumdan Çıkış Yapamıyorum Veya Şifremi Hatırlamıyor ?

Mesaj tarafından JixCocuqu Salı Haz. 16, 2009 10:07 am

saol

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 7:08 am