TeknoPlatform & Teknolojinin Adresi

can almaya gelen azraile söylenebilecekler! TEKNOPLATFORM 72863626

Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TeknoPlatform & Teknolojinin AdresiHoş geldin, .
Son Ziyaretiniz: Çarş. Ara. 31, 1969
Mesaj Sayınız: 0

can almaya gelen azraile söylenebilecekler! TEKNOPLATFORM

-0rhaN61-
    -0rhaN61-
    Forumun Onur Üyelerinden
    Forumun Onur Üyelerinden

Rep Gücü : 35597
    Rep Puanı : 1201

Canlılık :
    can almaya gelen azraile söylenebilecekler! TEKNOPLATFORM Left_bar_bleue999 / 999999 / 999can almaya gelen azraile söylenebilecekler! TEKNOPLATFORM Right_bar_bleue

can almaya gelen azraile söylenebilecekler! TEKNOPLATFORM Empty can almaya gelen azraile söylenebilecekler! TEKNOPLATFORM

Mesaj tarafından -0rhaN61- Salı Şub. 08, 2011 5:21 pm

1)bi yarım saat müsade et abim ben bi banyo fln yapayım abim? sen de bak otur bilgisayarın başına sözlük mözlük bişeyler yap, geliom ben aha bak bornozu zda aldım gidiomben banyoya çay kaave dolapta var herşey abim, raat ol sen 2)çok acıycak mı? 3)abi bazen hiç kullanıldığını düşünmüyor musun? "azrail git onu öldür, git bunu öldür" mematiden farkın yok yemin ederim 4)ben ateistim 5)bugün git yarın gel 6)-neden ölüm? seni kekliyolar olum sevilmeyen adamın teki oldun bak diğer meleklere herkesin gözbebeği ya sen? oyuna gelme, seni kullanmasınlar 7)- abi iyi kazandırıyo mu bu iş sigorta falan yaptırdılar mı? - türksün di mi? Cool- bugün olmaz başım ağrıyor 9)şimdi meşgulüm döncem ben sana 10) -ne iş orak falan? çiftçi misin sivilde?

Similar topics

-

Forum Saati Perş. Mayıs 09, 2024 2:33 am